Nasi specjaliści

Dbają o weryfikację jakości biżuterii.
I o to, aby dla Was błyszczała.

Paweł Papaj – koneser piękna ukrytego w starych przedmiotach. Jego pasja to antyki, którymi zajmuje się od ponad czterdziestu lat. Biżuterię szlachetną darzy szczególnym zamiłowaniem, oceniając jej jakość i pochodzenie.

Posiada tytuł eksperta oceny wyrobów antycznych, diamentów i kamieni szlachetnych. Jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.

Dla Was sprawdza biżuterię pod kątem wieku i pochodzenia szlachetnych skarbów.

Od września 2022 jeden z tytułowych „łowców” programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” emitowanego w telewizji TV4.

Piotr Najbert – jego przygoda z jubilerstwem rozpoczęła się od Szkoły Rzemiosła Artystycznego w Warszawie. Wprawdzie obrał specjalizację ślusarza wyrobów artystycznych, jednak jego dalsza praktyka i edukacja potoczyły się zupełnie inaczej. Czterdzieści lat w zawodzie jubilera doprowadziło jego fach do perfekcji.

Pan Piotr dba o to, aby biżuteria która trafia w Wasze ręce błyszczała. Kiedy trzeba ją dopasować do Waszych potrzeb – również staje na wysokości zadania. Weryfikuje również jakość jej kruszcu. Uwielbia pracować ze starą biżuterią, bo to zawsze wyzwanie. Jednak najbardziej lubi tworzyć wyjątkową biżuterię od początku, chętnie z innej biżuterii.